1994 yılından beri oyuncak ithalatı faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, 2002 yılında oyun hamurlarını ürünleri arasına katmıştır. 2009’dan itibaren ise oyun hamurlarının üretimini Türkiye’de gerçekleştirerek, kendi markası olan Kid’zz Dough’u oluşturmuştur. Geçen süre içinde hem kalitesini hem de ürün çeşitliliğini devamlı olarak geliştiren şirketimiz, Barbie, Hot Wheels, Sponge Bob, Dora, Ninja Turtles, Paw Patrol,Emoji, Heidi, Miraculous, Pj Masks lisanslarıyla oyun hamuru üretimine devam etmektedir.

Yurt içinde çeşitli discount marketler, oyuncak zincir mağazaları, kırtasiye zincir mağazaları ve oyuncak toptancıları ile çalıştığımız gibi, yurt dışında da Yunanistan, İtalya, Tunus, Lübnan, Bulgaristan, İsrail gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Yurt içinde ve dışında katılmış olduğumuz fuarlarda (Kids Turkey, Spielwarenmesse Nürnberg, Hong Kong Toys&Games) ürünlerimize gösterilen yüksek ilgiden dolayı ihracatımızın katlanarak artacağına inancımız sonsuzdur.

Üretmekte olduğumuz oyun hamurlarımız ve plastik aksesuarları akredite olmuş uluslararası laboratuarlardan (Intertek, UL) CE belgesi almış olup EN71 Part1-2-3, AZO, Phthalate, Carcinogenic Allergent ve Cadmium testlerine sahiptir.

Oyun hamurlarımız tamamen yenilebilir hammaddelerden imal edilmekte olup, güvenlidir.